Tým fotografů, o nás

kdo jsme

Fotografnasvatbu.eu

Stránky Fotografnasvatbu.eu vznikly za účelem zpřehlednění a vyzdvižení této služby jako takové. Jsme sdružení několika fotografů. Díky tomu plně pokryjeme veškerou poptávku fotografických služeb od porterétní fotografie přes focení v ateliéru až po fotografování svatby i fotografování maturitních plesů a reportážního focení.

Matěj Škraňka

reportážní, svatební fotograf

Zaměřuji se na reportážní fotografii, focení koncertů a začínám s fotografováním svateb. Fotografuji Full frame zrcadlovku Nikon D810 spolu s externím bleskem Nikon SB-910 a profesionálním obejtkivem Nikkor 24-70 f/2.8.

Václav Kracík

svatební, ateliérový fotograf

Vlastním ateliér, fotím i různé projekty. Zaměřuji se především na koncerty, reportážní a svatební fotografii a umělecké akty v ateliéru nebo exteriéru. Používám profesionální Full frame zrcadlovku Nikon D700 a Nikkor objektivy.

Jakub Matějíček

Fotograf

Probíhá aktualizace údajů.

Recenze

Zákazníci, kteří již naše služby fotografování svatby využili.

 • Spokojenost. Dodání fotografií v domluveném termínu. Kvalita za super cenu.

  Novomanželé Novákovi

 • Nemáme žádné připomínky. Pan fotograf přijel včas a byl maximálně ochotný. Fotky se nám líbí. Děkujeme a doporučujeme.

  Novomanželé Volákovi

 • Vše ok. Poměr cena kvalita odpovídá. Velice ochotný fotograf, fotokniha splnila naše očekávání.

  Novomanželé Markovi

 1. bod
 2. bod
 3. bod


Hledáte fotografa na svatbu? Fotografujeme svatby po celé České republice. Objednejte si FotografNaSvatbu.eu třeba v těchto městech: Hradec Králové, Pardubice, Chlumec nad Cidlinou, Hořice v Podkrkonoší, Poděbrady, Jičín, Třebechovice pod Orebem, Dobruška, Rtyně v Podkrkonoší, Hronov, Týniště nad Orlicí, Častolovice, Kostelec nad Orlicí, Jaroměř, Náchod, Lanškroun, Česká Třebová, Polička, Moravská Třebová, Mohelnice, Uničov, Boskovice, Letovice, Blansko. Focení svatby je pro nás radost.