Portfolio svatební fotografie

Svatební fotografie, portfolio

Svatební portfolium, najdete zde svatební fotografie. Pokud se Vám naše práce bude líbit, děkujeme za případné sdílení na sociálních sítí Facebook, Twitter či Google +. Děkujeme.

Svatební galerie - ukázky naší práce

Vážení budoucí nevěsto/ženichu zde si můžete prohlédnout naše ukázkové svatební fotografie, takto by mohli vypadat i vaše. Líbí se vám? Ověřte si u nás termín Vaší svatby a zarezervujte si jej pro sebe.

3 důvody, proč si vybrat nás

Naše přednosti:

Jsme kreativní

Jsme mladí, jsme dynamičtí a především kreativní. Dokážeme tak fotkám dodat ten správný náboj.

Rádi cestujeme

Jsme sdružení fotografů v Královéhradeckém, Pardubickém a Středočeském kraji. Výhodou jsou kratší vzdálenosti. Jsme schopni ponížit Vaše náklady na cestovné na minimum.

Jsme zkušení

Mnoho z nás již fotografuje přes 10 let a neustále se zdokonalujeme a učíme. Zajistíme diskrétnost, individuální přístup a jsme schopni Vám splnit jakékoli přání či tajné touhy.

Recenze

Zákazníci, kteří již naše služby fotografování svatby využili.

 • Spokojenost. Dodání fotografií v domluveném termínu. Kvalita za super cenu.

  Novomanželé Novákovi

 • Nemáme žádné připomínky. Pan fotograf přijel včas a byl maximálně ochotný. Fotky se nám líbí. Děkujeme a doporučujeme.

  Novomanželé Volákovi

 • Vše ok. Poměr cena kvalita odpovídá. Velice ochotný fotograf, fotokniha splnila naše očekávání.

  Novomanželé Markovi

 1. bod
 2. bod
 3. bod


Hledáte fotografa na svatbu? Fotografujeme svatby po celé České republice. Objednejte si FotografNaSvatbu.eu třeba v těchto městech: Hradec Králové, Pardubice, Chlumec nad Cidlinou, Hořice v Podkrkonoší, Poděbrady, Jičín, Třebechovice pod Orebem, Dobruška, Rtyně v Podkrkonoší, Hronov, Týniště nad Orlicí, Častolovice, Kostelec nad Orlicí, Jaroměř, Náchod, Lanškroun, Česká Třebová, Polička, Moravská Třebová, Mohelnice, Uničov, Boskovice, Letovice, Blansko. Focení svatby je pro nás radost.